طراحی ارگونومیک و قدرتمند

اجاره کولر و پنکه صنعتی با توان ۲۵۰ وات دستگاهی با طراحی خاص و کاربردی به صورت قابل نصب بر روی دیوار جهت خنک سازی فضاهای وسیع حدود ۳۰۰ متر مربع همچون، ادارات مدارس، مساجد، نمازخانه ها، سالن ها و ... کاربرد دارد. این پنکه دارای ۳ پره پلاستیکی با طراحی ارگونومیک و به قطر ۷۵ سانتی متر است که پرتاب باد آن مسافت تقریبی ۱۰ متر را پوشش می دهد، در ضمن شبکه محافظ فلزی روی پره ها عملکرد ایمن و مطمئن دستگاه را تضمین می نماید.

اجاره کولر و پنکه صنعتی دارای پنل کنترلی شامل یک ولوم چرخشی روی بدنه است که جهت روشن و خاموش دستگاه و تنظیم سرعت کارکرد در ۳ وضعیت کم، متوسط و زیاد قابل استفاده می باشد. جریان هوای پنکه به طور تقریبی ۹۲۵۰ تا ۱۱۸۰۰ متر مکعب در ساعت بوده که به عنوان یک پنکه صنعتی فضای وسیعی را تحت هوا دهی خود پوشش می دهد. پایه نصب وسیله بر روی دیوار از جنس فلزی و با استحکام بالا ساخته شده است و به دلیل امکان چرخش سری پنکه با زاویه ۹۰ درجه به طرفین می تواند هنگام کارکرد سطح وسیعی و گسترده ای را تحت پوشش قرار دهد.

اجاره کولر پنکه صنعتی با توان مصرفی ۲۳۰ وات وسیله ای بسیار قدرتمند برای خنک سازی فضاهای بزرگ تا ۲۰۰ متر مربع میباشد. این پنکه مجهز به پایه های مستحکم فلزی با قابلیت تنظیم از ۱۷۰ تا ۲۰۰ سانتی متر را دارد که متناسب با نیاز خود میتوانید ارتفاع آن را تنظیم نمایید.
خدمات کرایه و اجاره کولر دارای ۳ پره با طراحی آرگونومیک و به قطر ۶۵ سانتی متر است که پرتاب باد را تا فاصله ۸ متری پوشش میدهد و به راحتی قابل تنظیم است.
sarma rent اجاره دهنده تجهیزات سرمایشی و کولر به شما مشتریان بزرگوار می باشد و با تکیه بر کادر متخصص و مدیریت کارای خود بستری را برای شما مخاطبان عزیز فراهم کرده است تا با خیالی آسوده محصولات سرمایشی مورد نظر خود را از سرما رنت اجاره کرده و در اسرع وقت و در محل تعیین شده توسط شما خوبان تحویل بگیرید.

error: کپی ممنوع :)